• 199
  --- alıntı ---

  fenerbahçe, taç atışının yanı sıra 46. dakikada yenen 2. golde de kural hatası olduğu iddiasıyla itirazda bulundu: "papiss cisse, her ne kadar sırtı fenerbahçe kalesine dönük gibi gözükse de göz ucuyla topu takip etmek suretiyle kendisi ve takımı lehine avantaj yaratmıştır."

  --- alıntı ---

  evet yanlış görmüyorsunuz, fenerbahçe spor kulübü kendi resmi web sitesinden böyle bir açıklama yaptı. cisse göz ucuyla topu takip etmiş iddiasında bulundular. sözün bittiği yer sanırım. öyle bir camia oldular ki, şu maç tekrardan oynansa ve 5-6 yeseler ciddiyim utanmazlar. 7'sinden 70'ine hiçbir fenerli utanmaz. böyle kokuşmuş bir zihniyete evrildiler ne yazık ki. keşke bizim gibi bilinçli bir topluluk olsalar da rekabet üst düzeye çıksa ve bu rekabet içinde mağlup olunca da galip gelince de zevk alabilsek...
 • 201
  taç atışı yüzünden bu maç tekrarlanırsa yeni bir kaos'a hazır olalım.

  öncelikle sorarım: hangi maçta hangi taç yerinden kullanılmıştır?

  bu maçta o taç atışının hızlı kullanılmasının önüne geçmek için hakem durdurup tekrarlatmıştır ve görüyoruz ki bu durumdan bile avantaj yakalamaya çalışıyor fenerbahçe.

  bu maç, birkaç adım farklı yerde taç kullanıldı ve tekrarlandı diye kural hatasından dolayı tekrar ettirilirse alanyaspor'a hakaret olur bu.

  neredeyse her maç bir duran top "yanlış yerde kullandın daha geriden kullan" diye hakem tarafından tekrarlatılıyor. her maç taç atışlarının hiçbiri tam yerinden kullanılmıyor.

  eğer bu maç için tekrar kararı çıkarsa bundan sonra bol bol kural hatası başvuruları olur tff'ye.

  bu maç tekrarlanırsa bunun anlamı alanyaspor'un hakkıyla kazandığı maçı alıp fenerbahçe'ye vermektir.
 • 202
  hayatımda ilk kez bir futbolcu tacı olması gerekenin 2 metre gerisinden kullanıyor diye maçın hakeminin ısrarla oyuna müdahale etmesine şahit olduğum maç. hakemin amacı fenerbahçe'sinin dengesiz yakalanmasını engellemekti ama kaderin cilvesi tekrarlanan taç yan top özürlüsü bir kalecinin hatasıyla gol oldu. şimdi bu pozisyondan dolayı maçın tekrarını istiyorlar. ya ben çok fanatiğim ya da bunlar çok arsız...