• 1
  14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçı'nda yaşanan hakem faciasının ve çalınan puanların ardından galatasaray spor kulübü'nün resmi hesapları tarafından #varkayıtlarıaçıklansın etiketiyle yaptığı paylaşımlardır. şeffaflık adına tüm futbol kamuoyunu rahatsız eden bu görüntüler için bir açıklama ve var kayıtlarının paylaşılması şart olmuştur. şampiyonluk yarışını ve küme düşme hattının yakından ilgilendiren böyle bir maçta yapılan bu sonuç değiştirme hamleleri uzun yıllar boyunca hafızalardan silinmeyecektir. ayrıca böyle bir açıklama da iyi bir hamle olmuştur diye düşünüyorum.

  video: https://twitter.com/.../1117805831729422337
 • 4
  taraftarın gazını almaktan ziyade taraftarı arkasına almaya yöneliktir.

  ne istiyosunuz arkadaş?! ne yapsın bu yönetimler?! çıkıp federasyonu mu bassınlar silahla. daha önce de var konuşmaları istendi. vermedi federasyon. ne yapsınlar?! topa mı tutsunlar federasyon binasını?! başkan açıklama yaptı bir ay önce falan, önceki var konuşmalarının verilmemesine dair sorun yaşandığını uefa'ya da bildirdiklerini söylediler.

  taraftarın gazını almakmış. ne cahil cühela insanlarsınız arkadaş! bu insanlar kapılar arkasında zaten lobi savaşını veriyorlar. aynı diğer kulüplerin verdiği gibi. bazen onlar kazanıyor bazen biz. koç kim senin haberin var mı? evet zengin şımarık yalı çocuğu olabilir, ama o soyad bu ülkede bi sürü kapı açıyor. ister bepen ister bepenme. bu durum yapılan haksızların dışında bir durum. şimdi çıkıp tv kanallarında biz lobi yapıyoruz merak etmeyin mi desin yöneticiler. te allamm ya?! nerde yetişiyosunuz olm siz?! ne taşınıyosunuz o kafanızın içinde?!

  ben size kısaca anlatayım ne olduğunu. bizim camia kendi iktidar mücadelesine düştü. al sana içeriden bilgi: yönetimin ibra edilmeyeceğini önden biliyordu muhalefet. o organizasyonun içindekilerden biri söyledi. ipi çekildi mustafa cengiz'in. çok uğraştı liseyle dedi. naparsanız yapın da şampiyonluk ne olacak diye sordum. dedi ki, camia bir araya gelirse şampiyonluk gelir ama şu an birlik yok. ha nooldu? ibra olmadı ama teslim bayrağı çekmedi mustafa cengiz. çekseydi bugün camianın lobisi son gazla başakşehir planlarını bozmaya çalışacaktı. büyük ihtimal de bozacaktı. ama şu an camiada birlik yok. çünkü liseciler istediklerini %100 almış değiller. o yüzden başkan ve dolayısıyla kulüp tüm gücünü kullanamıyor. ha mustafa cengiz hem içeriye hem dışarıya kafa tutuyor. ama bu işler kolay değil. o yüzden orada karanlıklar içinde kupayı aldırabilen albayrak 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçından sonra çıkıp kameraya tepkiniz ne olacak, ne yapacaksınız sorusuna "ne yapabilirsiniz ki?" diye cevap veriyor. gaz almakmış. adam olsanız da gazınız bi işe yarasa.
 • 6
  taraftarın gazının ne çok olduğunu anlamaya yarayan paylaşım. ne gazınız varmış arkadaş al al bitmiyor. 3 günlük bebeğin gazı bile sizinkinden kolay alınıyor. ne yapmalarını bekliyorsunuz tam olarak? günümüzde tek bir adamın lafının geçtiği yerde nasıl bir tepki gösterilmeli onu da söyleyin, biz de değerlendirelim. gaz alma diyince havada kalıyor, sırf eleştirmek için bir şeyler bulup eleştirmekten öteye gitmiyor.