• bsl final serisi 4. maçı. saat 17'de başlayacak ve tivibu spor'dan da trt spor'dan da şifresiz olarak yayınlanacak.

  efes seride 2-1 önde. ergin hocam ve takımı daha aç olan, daha iyi oynayan, fiziksel açıdan daha diri olan taraf. kazanırlarsa 5. maçta şampiyonluğu ilan ederler, seri uzamaz. bunun yanında her ne kadar fb beko'nun eksikleri daha fazla dillendirilse de efes'te de doğuş ve moerman sakat sakat oynuyor.

  ataman'ın kulaklık fikri, küfürbaz fenerbahçe taraftarının bug'ı oldu; sosyal medyada, "sövdüğümüzü duymadı ki" şeklinde tweet atan fenerbahçeli embesiller vardı. :( bu karşılaşmada da aynı ritüele devam.

  çek ordan bi' 3-1.

  maç sonu: efes 82-73 kaybetti. larkin'in kritik anlardaki kötü oyununa facia bir doğuş da eklenince seri 2-2'ye geldi.
 • fenerbahçe' nin son hamlesini yapmasını beklediğim karşılaşma.

  hem fiziksel hem de moral olarak efes daha önde görünüyor. efes' in 13 haziran 2019 fenerbahçe anadolu efes basketbol maçındaki gibi bir konsantrasyon ile sahada olması zor görünüyor.

  3. macta, uzun zamandır ortalarda görünmeyen rodrigue bebouis' ın piyasaya çıkması ile birlikte 2019 euroleague final fourundan beri düşüşte olan adrien moerman ikilisinin iyi oyunuyla galip geldi.

  efes' in için en önemli şey ise rakibi ile nasıl oynamayı öğrendi. nasıl savunma ve hücum yapması gerektiğini seri içinde bir kez daha öğrendi. efes' in gene tempolu oynaması ve potaya atılacak top sayısını maksimum miktarda tutmak gerekiyor.