• 1
  21:45'te başlayacak, grupta 2'de 2 yapmış iki takımın karşılaşacağı eurocup maçı.

  basketbolu amatör ruhla çok severim ama basketbolda rekabet dengelerinden, kim hangi oyuncu ile daha güçlendi falan hiç anlamam. mesela bu sene daha iyi bir kadro mu kurduk yoksa geçen seneye göre iyice sıvadık mı bilmiyorum. o yüzden transfermarkt gibi bir basketbol sitesi olsun çok isterdim *, gireyim bakayım kim kaç para ediyor.

  ama tek bildiğim bir şey var ki; içimden bir ses bu sene eurocup'ta yine inanılmaz gururlar yaşayacağımızı söylüyor. dediğim gibi bunu hiç bir temele dayandırmadan söylüyorum ama çok kutlu bir yolun başındayız sanki...
 • 2
  grubun favorisi ile karşılaşacağımız maç. eski güçlerinde kesinlikle değiller ama zayıf bir takım da değiller. baskonia'yı deplasmanda yenmeyi başarmış bir takım.

  deon thompson, josh adams, frank elegar gibi tanıdık oyuncuları takımlarında bulunduruyorlar. pek yıldız oyuncuları yok ama uzun yıllardır iyi işler yapmayı başarmış, organizasyonu olan bir takım. kendi sahamızda yenmemiz sürpriz olmaz ama deplasmanda yenmemiz büyük sürpriz ve ekstra olur. yine de iyi mücadele etmemizi bekliyorum. tempoyu iyi ayarlayıp, savunmada konsantrasyonumuzu düşürmememiz lazım.

  maç s sport plus kanalından canlı yayınlanacak. s sport 2 bile yayınlamıyor. izlemek için biraz arama yapmak gerekecek.

  edit: s sport 2 yayınlayacakmış.