• 19
  kağıt üstünde tarafsız ve abartısız bir tahminle sivasspor'un kazanacağını söyleyebilirim. abartı bir tahminle de; okyanusun dibinde oynansa sivas yener diyebilirim. geçmiş dönem seyirci izlenimlerimle harmanlarsam, (gaziantep'in şampiyonluğa gittiği 2001 yılında 0-3 ten 4-3 gelen maçta, hayatı gs düşmanlığı olan ve şu an tutuklu bulunan zatın yaptığı hataları vs gibi konuları) diyebilirim ki; her sonuç çıkar... bir de kişisel gelişimini tamamlayamamış, ve işinin ehli olmayanın düdük çaldığı maçta 2 bile çıkar..
 • 20
  (bkz: siklemiyoruz)

  bu maçın şifresi bu arkadaşlar.

  bir tarafta "sivas bizim için 2. kadıköy" diyen bir fenerbahçe başkanı* diğer tarafta adı şike tapelerinde geçen fenerbahçeli olduğu bilinen(gk üyesi), "kimse fenerbahçe sk ile dostluğumuzu bozamaz" diyen sivasspor başkanı.

  ali koç(fb başkanı) nihat özdemir(şike sürecinden fb yöneticisi olan ağır gs düşmanı tff başkanı) zekeriya alp(ali koç'un taşeronu olan ali koç'un iş pasladığı mhk başkanı) görüşmesinden sonra maça ali palabıyık'ın atanması vb hususlardan sonra bu maçtan bir beklentiniz olmasın.

  tek şans bu görüşmeden erman toroğlu sayesinde kamuoyunun haberdar olması.

  zaten hakem ataması ile dikkati çekmişlerdi, şimdi maçtaki her türlü fener lehine tutum ve karar kamuoyunda ciddi tepki alacaktır.

  yine de ince ince ve bazen kalın şekilde maçların sonucuna tesir edebilen ali palabıyık kişisi yüzünden sivasspor ve rıza çalımbay'ın çok iyi oynaması ve çok konsantre olması lazım.

  tabii içeriden "gelebilecek" direktiflere karşı sivaslı futbolcular ve rıza hoca ne kadar dik durabilirler? işte orası da vicdanlarına ve ahlaklarına kalmış.
 • 21
  sivasspor'da hakan arslan'ın cezalı olduğu için forma giyemeyeceği karşılaşma. mert hakan'ın da sakatlık yaşadığı için antremanlara çıkamadığı ancak maça yetişeceği söyleniyor. bu iki oyuncu olsa net şekilde sivas favoriydi ancak mert hakan'da oynamazsa fenerbahçe için beklenenden çok daha kolay geçen bir maça dönüşür.
 • 23
  bu maçın hava şartları nedeniyle 16.30'da oynanacak olmasını gördükçe geçen sezonki 3 mart 2019 bb erzurumspor galatasaray maçı aklıma geliyor ve geçen sezon oynanan net oyunları ve buna rağmen kazandığımız şampiyonluğu hatırlıyor ve o şampiyonluğun değerini daha da iyi anlıyorum.

  hadi saatini geçtim bu 2 takımın da hafta içi bir maçı yoktu neden cuma ya da cumartesiye koymazsın da pazar gününe koyarsın arkadaş! bizim hafta içi avrupada deplasmanda maçımız vardı ama bu cumartesi maçımız var ligde. beinsports'un yayın faydası için günlerin belirlenmesi bir bize işliyor sanırım!