• 5
  bir tarafta eski başkanları tarafından ‘şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım’ dediği fenerbahçe.

  bir tarafta mevcut başkanları tarafından ‘biz şike yapacak kadar orospu çocuğu muyuz’ dediği sivasspor.

  sözün özü, ete para verilmemesi taraftarı olduğum karşılaşma. mümkünse bol kaos, bol kart, bol ceza. bu maçta yaşanacak her olumsuzluk benim için olumludur.
 • 6
  beraberliğin bizim için en iyi sonuç olacağı maç. sivas'ı kimse ciddiye almıyor ancak ligde ne yaptığını bilerek oynayıp, organize goller atan tek takım sivas. var sistemi ve yabancı sayısındaki artışla anadolu takımları hem güçlendi hem de hakemler tarafından eskisi kadar ezilemez duruma geldiler. eskisi gibi büyük takım gider içerde dışarda herkesi yener diye bir durum kalmadı. bu sebeple fener 3 puan kaybedeceğine hem sivas hem fener 2şer puan kaybetsin daha iyi. fener maçında da kaybetmezse nerde puan kaybedecek bu sivas?
 • 8
  fenerbahçe için sezonun en önemli maçı. tam bir keskin viraj.

  kaybederlerse bir kırılma yaşayabilirler. inşallah da kaybederler. sivas'ın kazanması tek temennim. hiç öyle berabere kalsınlar ikisi de puan kaybetsin diye düşünmüyorum.

  ligin 2. devresinde sivas bu formunu sürdüremez. şampiyonluğu da sivas'a yedirmezler. bu sebeple en önemli rakibimiz fener ne
  kadar puan kaybederse o kadar iyi bizim için.

  ilk tercihim sivas galibiyeti ama beraberliğe de üzülmem, fener'in kaybedeceği puana bakarım.

  maçın saati de 16.30'a alınmış. iyi yapılmış. insani olan ve sağlıklı olan bu. sivas'ta bu mevsimde akşam maçı oynatmak insanlık suçudur.

  yalnız biz kutup ayısı mıydık yoksa eskimo'yduk da bizim mi haberimiz yoktu da bize erzurum'da -10 -15'te maç oynattınız, 2018-2019 sezonunda?!

  neyse efendim siz kendi çölünüzde bedeviliğinize devam edin, sonra kutup ayısı ..kince sezon sonu derin kutup ayısı dersiniz?!
 • 10
  herkes sivas'ın galibiyetine kesin gözüyle bakıyorsa demek ki fenerbahçe 80. dakikadan sonra (muhtemelen 82. dakika) bulduğu bir golle çok ucuz ve tertemiz bir galibiyet alacaktır. bunun bugüne kadar şaştığına bir kez bile rastlamadım.

  puan farkını, maç saatinin değiştirilmesini de göz önünde bulundurursak federasyon ve yayıncı kuruluş tankıyla, topuyla, tüfeğiyle bu maça hazırlanmış.