• 109
  galatasaray yönetimi, bu kirli sezonda (2020/2021) oynanan ve kasti ve taraflı hakem kararlarını içeren bu ve bunun gibi maçların videolarını derleyip fifa ve uefa’ya gönderip işlem yapılmasını ve bu taraflı yönetimi bizzat teşvik eden tff’nin üyeliğinin askıya alınmasını, düzeltilmezse ihraç edilmesini talep etmeli. hatta nihat özdemir, servet yardımcı, serdar tatlı, mete kalkavan, bahattin güneş, alper ulusoy gibl yönetici ve hakemlerin futboldan ömür boyu men edilmesini istemeli.

  bir yerlere neşter vurulmalı. aksi halde arsızlıklar devam eder. hatta beşiktaş-alanya maçındaki marafona ve babacar’ın pozisyon videoları da ön plana çıkarılarak futboldan men edilmeleri istenmeli.

  bu sezon da, 2010/2011 sezonu kadar kirlidir ve bunu hiç kimse inkar edemez. görüntüler ortada. bu işin peşi bırakılmamalı.

  (bkz: 12 nisan 2021 fenerbahçe gaziantep fk maçı)
 • 110
  yanlış hatırlamıyorsan dakika 33 olması lazım. antep sol kanattan sağ kanada uzun top attı. caner erkin denen ergen asabiyeti olan arkadaş direk yan hakeme el kol hareketi yapmaya başladı ofsayt ofsayt diye bağırdı. o sıra da oyun kuralına uygun olarak devam etti ve rakip futbolcu topa deyince hakem bayrağı çekti. burada işte ipler koptu ve caner hakeme direk bağırmaya ve kollarını kaldıra kaldıra nefret kusmaya başladı.
  yan hakemin caner e sadece sakin ol dedi.
  bu maç o sıra da bitmişti zaten. nitekim verilmeyen net penaltılar atılan golü saymamalar falan bunlar oyunun az buçuk bir parçasıydı.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!