• 26
  real madrid' katalanları benzema ve kroos'ın golleriyle 2-1 yendi.

  ilk golde valverde'nin deparı, devamında benzema'nın ön direğe koşusu çok güzeldi, hazırlanış itibariyle çok güzel bir gol attı real madrid, diğer gol ise frikikte kroos'dan geldi, alman oyuncunun vuruşu sonrası top iki katalana çarpıp ağlarla buluştu.

  real madrid'in pasla çıkışları çok güzeldi, vinicius biraz dikkatli olsaydı ilk yarı 4-0'ı bulacaktı real madrid. ben özellikle real madrid'i ilk yarı çok beğendim.

  madrid temsilcisi duran toplara, özellikle kornerlere de çalışmış, çok iyi şekilde duran top kullandılar, izlerken hayran kalmamak elde değil, çok iyiydi.

  katalanlar ise bildiğiniz gibi çok iyi tiyatro oyuncuları yetiştirmeye devam ediyor,alakasız olmayan pozisyonda penaltı beklemeler, bazı düdüklere devamlı itiraz, hatta son bölümde casemiro kart olmayan pozisyonda yok yere atıldı. hafi temaslara bağıra çağıra kendini yere atmalar filan...

  real madrid ilk maçta da geçmişti katalanları, bugün de kazandı. kroos ve benzema 70'lerde çıktı oyundan, yoksa real madrid 1-2 gol daha bulabilirdi.

  kralın takımını bu yıl ikinci kez izledim, ilki hafta içi oynanan liverpool maçıydı, diğeri bu maç, gerçekten iyi futbol oynuyor real madrid.

  son olarak zinedine zidane için de birşeyler söyleyerek bitirmek istiyorum; kağıt üstünde baktığınızda belki real madrid'in çok çok iyi oyuncuları yok, böyle yıldız diyebileceğimiz bazı isimler dışında genç, mütevazi bir kadroları var ve zidane bu takımdan çok iyi şekilde verim alıyor.

  zidane real madrid'i la liga'da şampiyon yapıp, kralın takımına kralı olduğu şampiyonlar ligi'nde bir şampiyonlar ligi şampiyonluğunu da kazandırabilir... ;)

  merakla bekliyoruz... :)
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!