• #1845512

  önce de yazdığım gibi orda olduğum maç. *

  novgorod'un 2 numaralı zencisi çok komple oynadı, gerçekte de öyle mi bilmiyorum ama resmen iflahımızı sikti herif. içerden dışardan penetre turnike bi dur be kardeşim bi elin soğusun be.

  biz ise efsane şanssızdık son anlara kadar, girmeyen şutlar kaçan turnikeler hücumda organizasyonsuzluk ritim kaybetme ne ararsanız vardı, yani salonun atmosferi resmen maç novgorod'a gidecek diye bas bas bağırıyordu.

  ama ergin ataman ve her ne kadar kızsak da zor anlarda bağlamayı eline alan mccollum reisten haberi yoktu o atmosferin. lasme ve micov başkanları da unutmayalım.

  velhasılı güzel galibiyet oldu, son saniyede çıldırdık tepindik tribünde. ben o coşkuyu en son sneijder'in koyduğu juve maçında yaşamıştım, çok çok güzel bir duygu gerçekten türk olmayan bir takımı yenmek. fener maçlarını net katlar yaşattığı hisler. kuşlar bilmez tabi.

  tebrikler hocam, tebrikler galatasaray'ım. o kupa istanbula gelecek inşallah.
 • (bkz: oradaydım)

  - adamlar ısınırken dışarıdan ne attılarsa sokuyorlardı, zor maç olacağı belliydi.
  - maç başlarında miçov'un 3'lükleriyle ayakta kaldık. kendisi uzun süre sadaha kalarak maçın yıldızlarından oldu.
  - yediğimiz 3'lükler bir yana heriflerin 12 numarası sinir bozucu şekilde ne bulduysa ikilik soktu.
  - ilk periyot sonlarında oyuna giren mc collumn sazı eline aldı, gününde olunca iyi işler çıkardığını kanıtladı.
  - hücum stratejimiz genel olarak afedersiniz bok gibiydi, üç sayı çizgisinin gerisinde bir ona pas ver bir diğerine, son saniyelerde atış kullan nereye kadar.
  - dorsey kusura bakmasın potaya girip sayı atabilecek yeteneği kalmamış. savunmada da oldukça sönüktü.
  - çok fazla hücum ribaundu verdik, çok saçma top kayıpları yaptık. (özellikle şafak edge'nin oyun kuramayıp kaptırdığı pozisyon ve yere düşen gs'li oyuncunun kaptığımız topu kaybetmemize neden olması epic fail görüntülerdi)
  - maçın dönüm noktası rakip koça verilen teknik faul ve taraftarın baskısı oldu.
  - taraftar iyiydi hoştu da salonun yarısınınn boş olması pek iç açıcı değil. ben iş çıkışı gebze'den kalkıp geliyorum anasını satayım bu maçlara imkanı olup gelmeyen hakkında hiç iyi düşüncelerim yok.
  - 5'te 5 iyi güzel ama bu oyunla kupa zor.