• 73
  inalılır gibi değil ama tam 11 gün var maça. bekle bekle geçmez o kadar gün.

  maça gelirsek teknik, taktik, güzel oyun, hücum varyasyonlatı givi ögeler anlamsız benim için. şampiyonluk için 8 hafta varken her maçta tek hedef galibiyet. takımımız çıksın tek farkla da olsa kazansın maçı. trabzon'dan alınması gereken bir intikam var, onu da alabilirsek tabii mükemmel olur ama şu an için intikam alınmasa da olur.

  tek hedef 3 puan, şampiyonluk çok daha yakın o zaman!

  hedef 21
  konsantrasyon
 • 74
  kazanmamız halinde ki kazanacağız zaten söylenmesi çok saçma olan "galatasaray'ın fikstür dezavantajı var" tezini tamamen ortadan kaldıracak maç. ayrıca şöyle bir durum da yaşanacak "trabzon büyük takım değil, galatasaray'ın büyük maç kazanamama serisi devam ediyor" diyenler olacak hatta ve hatta sözlükte de bunu diyenler olacak. testi kırılmadan söylemekte fayda var biz trabzon'a kaybettiğimizde büyük maçtan sayıp kazandığımızda saymamak en hafif tabirle utanmazlık olur. takımıma ve hocama güvenim tam. kazanacağız!
 • 75
  aylardır bilendiğim maç. ne yazık ki işim gereği şehir dışında olacağım ve bu maçı kaçıracağım. inanılmaz üzgünüm. maça gidenlerden ricamdır, lütfen gırtlağınız yırtılana kadar desteği bırakmayın ve o pisliklere kabusu yaşatın. ilk maçta yaptıklarına bin pişman olsunlar. gün, hesap günüdür.
 • 76
  sadece 3 puanın bizler için yeterli olmayacağı karşılaşma.

  yıllardır en büyük hasımları olan fener ve babaları şenol güneş’in takımı olan beşiktaş’a yatan, bize karşı aslan kesilen hamsileri döve döve, evire çevire yenmemiz gerekiyor. cok fazla şişirdik kendilerini. şöyle farklı bir galibiyet veya normalde hiç istemediğim bir olay olan hakem hatalarıyla kazanmak istiyorum.

  gerekirse yine 7 kişi kalsınlar, bizde “oley” çekip daha da kudurtalım hamsileri. acıyoruz yetime sonrası malum, bu sefer acımayalım.