• 1
  saat 19:00'da ülker metro enerji spor salonu'nda oynanacak olan kadınlar basketbol süper ligi 8. hafta maçı. sahadaki takımlardan birinin galatasaray olmasına, üstelik bir fenerbahçe derbisi olmasına rağmen sadece sözlük değil galatasaray kamuoyunda da pek kimseler farkında değildir bu maçın. her ne kadar fenerbahçe'nin çok ağır favori olması buna bir etken gibi görülse de, neticede kadın basketbol olunca artık insanın savunacak argümanı da pek kalmıyor...

  yine de hayat, neden olmasın...
 • 2
  fenerbahçe'nin favori olmadığı maçtır. mccowan türk pasaportunu aldı, yarın sahada olacak. tuğçe gibi sağlam bir yerliyi kadromuza kattık. yerli rotasyonunda rakibimizin fazla fazla üstünde olacağız. yarın kamile'nin formu bizim adımıza belirleyici olacak. ayrıca pelin'den de iyi bir performans bekliyorum. kendisini bizlere affettirmesi gerekiyor.
  kaybetsek bile geçen yıl ki gibi açık ara farklarla değil son topta kaybedeceğimizi düşünüyorum. inşallah yarın kazanir ligde de rakibimizle aramızdaki farkı açarız.
  bu sene hiç olmadığı kadar yüksek bir şampiyonluk ihtimalimiz var kadın basketbolda, bu tür maçlar çok belirleyici olacak ev sahibi avantajı konusunda.
App Store'dan indirin Google Play'den alın