• 4
    genel kurala uyup papyon takan abimizdir, papyon takmayan abimiz ise stephen maguire'dır. stephen maguire ile aralarındaki husumet ise şundan kaynaklanmaktadır; günün birinde shaun'un stephen ile oynaması gereken bir maç vardır. stephen bu maça bazı nedenlerden dolayı geç kalır, shaun da hemen çakallık yapıp hakeme ilk frame'in rakibi geç kaldığı için kendisine verilmesini ister. hakem kurallara uyup shaun'a frame'i verir, stephen ise maça geldiğinde durumu fark eder ve sinirlenir ve shaun'a küser. aralarında anlaşmazlık böyle çıkar, umarız ki sonraki zamanlarında barışır ve iyi arkadaşlar olmaya devam ederler.
  • 5
    champion of champions 2017 şampiyonu olmuştur. 5 sıralama turnuvası, bir dünya şampiyonluğu, bir de champion of champions şampiyonluğu... daha iyi olabilecek bir kariyerdi tabi. hayatın stephen curry'nin üçlüğüne mi, murphy'nin uzun potuna mı bağlı olsun deseler, shaun'un maçı hangi kanalda ki derim.

    dediğim gibi, daha iyi bir kariyeri olabilirdi. şu haliyle bile büyük kariyer sahibi ama. inciliyle, uzun potlarıyla umarım daha uzun süre snooker oynar.