• 412
  kendisi oyunculuğu zamanında 89-92 yılları arasında 3 yıl üst üste şampiyon oldukları gordon milne döneminden sonra, gerek oyunculuğu bitene dek, gerekse de hocalığı dönemlerinde, ömrü mütemadiyen galatasaray şampiyonluklarını ve kupalarını saymakla geçtiğinden bu kuyruk acısının oralardan kalma olduğunu düşünüyorum.
  öyle derinlere inmiş, öylesine acıtmışız ki, beyimiz ilgili ilgisiz her maçtan sonra, aradan haftalar geçse de galatasaray'ı ağzına almadan duramıyor.
  hadi ağlamalarına alıştık da, peki tff'ye ne demeli!
  hakemin h'sini ağzına aldığında fatih terim'e minimum 4 maç ceza verirken, merak ediyorum, bu adamın yıllardır bu konuşmalarından dolayı bırakın cezayı, ihtar almışlığı olmuş mudur acaba pfdk'dan?
  son olarak, sanırım bu arkadaş takımlarımızın avrupa kupalarına silah zoruyla katıldığını falan zannediyor. zira konuşmalarında galatasaray kadar ağzından eksik etmediği konu başlıklarından biri de hafta içi oynadığı maçlar. ulan bütün sezon ortalıkta "hedefimiz avrupa kupalarına katılmak" diye cirit atarsınız, sonra daha ilk hafta arası maçta şikayete başlarsınız. gitmeyin kardeşim, isteyin affınızı, tff de başka bir takımı yollasın kupalara. kabak tadı verdiniz artık.
  azalarak bitmeniz dileğiyle...
  (bkz: 30 kasım 2020 sivasspor göztepe maçı)
 • 413
  gerçekten bu adamın galatasaray tarafından geçmişinde onarılamaz bazı hadiseler yaşanmış belliki. bu nedir arkadaş. alakasız maçlarda galatasaray aşağı galatasaray yukarı... hayır bir de alenen insanların emeğine iftira edecek kadar pişkin hale gelmiş. yoksa göztepe'nin buz gibi golüne ofsayt demezdi. geçen sene de biz 8de 8 tam gaz giderken sivas deplasmanından 2 gün önce hakemler 29 - 30 maçtır bize penaltı çalmıyor diye ağlamaya başlamıştı. zira şampiyonluk yolunda çok kritik bu o virajda hakem arkadaş hem müdahalenin bile olmadığı hem de ceza sahası dışındaki pozisyona abuk subuk bir penaltı çalmış ve maç berabere bitip biz havamızı kaybetmiştik.
 • 414
  bu sezon başından beri fatih aksoy konusunda sergen yalçın'a, emre kılınç konusunda terim'e akıl vermeye kalkan, teknik adamlık konusunda elle tutulur bi' başarısı olmamasına rağmen kendini üst akıl, akil adam gören, bir garip yurdum insanı.

  son zamanlarda işler istediği gibi gitmeyince yaptığı açıklamalar ile açık ara mevcut super lig antrenörleri içinde en antipatik isim haline geldi.
 • 415
  dünkü zırvalıklarını sanki adaletin yılmaz bekçisiymiş gibi sağda solda paylaşan fenerliler sayesinde gördüm şimdi. sırf bu akıl yoksununa 2 kelam yazmak için girdim.
  be ağlak adam, senim kompleksin galatasarayı kıskanmak mı yoksa fatih hocayı mı, yoksa beşiktaşlı olduğun için doğuştan içine yüklenen default bir özellik mi, yoksa bulunduğun kabın şeklini aldın da şikeden hapis yatmış tescilli şikeci mecnun odyakmazın mı sözcülüğünü yapıyorsun.
  avrupa maçı oynayıp lige çıkmak kıçına zor geliyorsa atarsın gençleri birinde, as takım yorulmaz sen de ağlamazsın. yok öyle 3 köfte 5 lira.
  8 kasım sivas gs maçında ağlama sesleri uzaydan duyulmuştu artık ama bu adam o maçtan önce de geçen sezonki maçta da zaten maç başlamadan hem ağlama yolluğunu yapmış hem de bu maçı final görüyoruz (2020 mart ayındaki maç???) diyerek aslında aynı rize başkanı ve kulübü gibi neye hizmet ettiğini belli etmişti.
  8 kasım sivas gs maçının üstünden tam 22 gün geçmişken üstelik de o maçta sivasa çıkmamış sarı kartlar vs es geçilmiş, maç boyu dominant oynayıp hakkıyla kazanan bir galatasaray varken, bu akılsız şahsiyet 30 kasım sivas göztepe maçında yenildikten sonra hiç durduk yere galatasaray maçlarında adil olsun hakemler gibi bir laf etmiş. şimdi söyle bakalım rıza efendi, gerçekten akıl fukarası mısın, yoksa senin mamanı fb destekli şikeci mecnun mu veriyor bu lafları edesin diye.
 • 416
  sivasspor ile 20-21'de işlerin boka saracağını anlayan hoca. o yüzden yüksek sesle sürekli suçu yansıtma yapıyor. başarısızlığının sebeplerini dışarıda arıyor ve kendi koltuğunu sağlama alma derdinde.

  bunlara ek olarak da çok büyük galatasaray kompleksi var. her açıklaması ile daha da irrite ediyor.

  kendisi bilir ama böyle büyük düşman kazanması işine gelmez.
 • 420
  kendisi aynı zamanda mert hakan transferinde ibre fenerbahçe'ye kaydığı günlerde emre kılınç için ikisine aynı takıma giderlerse daha iyi olur tavsiyesinde bulundum beyanatını vermiştir. 2 ekmek 1 süt rıza pankartını açarak babasının emeği üzerinden kendisine alçakça saldırı yapan fenerbahçe için göğsünü böyle siper ediyorsa zaten kendisi beşiktaş'ta sadece futbol oynamıştır. muhtemelen fenerbahçe'li. atom karınca seni.