• 41431
  "napoli'ye imza attığımda ilk aklıma gelen sendin. mavi forma giymek bundan sonra daha da büyük bir anlam taşıyacak. napoli şehri bugün ruhunun bir kısmını kaybetti. eğer ismim bir gün seninkinin yanında veya senden üstte yer alırsa bundan dolayı büyük hicap duyacak ve özür dileyeceğim. çünkü tıpkı diğer herkes gibi, ne senin seviyende, ne de senden üstte olacağım."

  dries mertens**
 • 41432
  "kulüp olarak suarez'in evra'yla olan tartışmasında aldığımız tutumun yanlış olduğunu söylemek zorundayım. insanlar bu durumun saçma olduğunu düşünebilirler. neden şimdi söyleyip, birkaç sene önce itiraf etmediğimizi sorgulayabilirler. hiç olmamasındansa geç olması daha iyidir. kulüp tarafından o dönem yanlış bir tavır alındı. bizler de sırf takım arkadaşımız diye luis'e sahip çıkmak istemiştik. hepsi bu. ancak olayın karşı tarafı hakkında hiç empati kurmadık. evra'ya haksızlık olduğunu söylemek zorundayım."

  jordan henderson*
 • 41433
  "bu tamamen saçmalık! banksy'ye veya leonardo da vinci'ye bir üst sınır koyar mısın? fifa bir maaş sınırı getirmeye karar verdiğinde bu, kulüplerin artık kendi kararlarını veremeyeceği anlamına gelecek. bazı kulüpler borsada işlem görüyor, bu nedenle fifa onlara işlerini nasıl yapacaklarını sipariş edemez. transfer piyasasının artık fifa'nın istediği şekilde işlemediği aşikar, çünkü oyuncular kendi kararlarını verebilirler, bu sporun değeri. oyunculara bir üst sınır koyarsak, bunu her şey için yapmalısın. sınır transferleri, üst yönetmenler ve maaşları. real madrid ve barcelona milyarlarca gelir elde ediyor, bilet fiyatlarına bir sınır koymalarını talep etmeli miyiz? bu durumda, oyuncular için, gazeteciler için ve sanatçılar için bir üst sınır getiriniz. banksy, leonardo da vinci veya rembrandt'a maaş sınırı koyar mısın? yeteneği nasıl sınırlayabilirsiniz? kapitalist bir dünyadayız, ancak gianni infantino bizim kuzey kore olmamızı istiyor. kuzey kore ile bir sorunum yok ama o oraya gidebilir, ben değil. ”

  mino raiola*