• 1
  resmi sitemize göre aslında olmayan takım. 8 takımlı ligde 4'lü final grubuna kalmışlar. final maçları bu haftasonu kktc'de oynanacak.

  --- alıntı ---

  türkiye kadınlar su topu 1. ligi’nde şampiyonluk mücadelesi kktc’de yaşanacak.

  9 nisan’da start alan su topu kadınlar 1. lig heyecanı 16 – 17 temmuz tarihleri arasında yakın doğu üniversitesi kapalı yüzme havuzu’nda oynanacak final maçları ile sona erecek.

  4 takım katılacak

  8 kulübün mücadele ettiği bayanlar 1. lig’de bu sezon müsabakalar tek lig usulüne göre iki bölüm halinde oynandı.

  oluşan sıralamaya göre ise ilk 4 takım final grubunda yer aldı. final grubunda yer alan galatasaray spor kulübü, ege su sporları spor kulübü, adalar su sporları spor kulübü ve orta doğu teknik üniversitesi spor kulübü arasından 2015-2016 sezonu şampiyonu belli olacak.

  hedef kktc’de su topu’nu yaygınlaştırmak

  kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti’nin ev sahipliğinde yapılacak olan bayanlar 1. lig final maçları ilk defa kktc’de gerçekleştirilecek.

  türkiye su topu federasyonu’nun, yakın doğu üniversitesi’nin desteği ile düzenleyeceği şampiyonada asıl hedef bu tür müsabakalarla ve ileriki dönemlerde yapılacak olan kamp ve eğitim çalışmalarıyla su topunu kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti’nde yaygınlaştırmak.

  maçlar iki gün sürecek

  kadınlar su topu 1. ligi’nde program şöyle:

  16 temmuz cumartesi

  10.30 galatasaray – assk

  11.30 odtü – esti

  18.00 assk – odtü

  19.00 galatasaray – esti

  17 temmuz pazar

  10.30 odtü – galatasaray

  11.30 assk – esti

  --- alıntı ---

  http://www.havadiskibris.com/...kktcde-belli-olacak/
 • 4
  --- alıntı ---

  13-15 kasım 2020 tarihleri arasında galatasaray kalamış tesisleri engin bora sutopu havuzu’nda düzenlenen kadınlar federasyon kupası’nın şampiyonu galatasaray oldu.

  galatasaray a kadın sutopu takımımız, kadınlar federasyon kupası finalinde assk'yı 4-0, 9-0, 3-0 ve 2-2’lik periyotlar sonucunda 18-2 mağlup ederek kupanın sahibi oldu.

  şampiyon takımımızı ve emeği geçenleri kutlar, başarılarının devamını dileriz.

  --- alıntı ---