• 27788
  23 kasım 2020 galatasaray kayserispor maçı sonrası basın toplantısında yine çok güzel dikkat dağıtmış hoca. yine maçla alakasız bir kaç konuya tutunup, başarısızlığı güzel dağıtmış. abuk subuk dakikalarda, zorunda kalınca oyuna almak zorunda kaldığı gençlere kalitesiz diyerek sallamış. hakemler 2 dakika daha uzatmamasına çok bozulmuş. iyi oynamış takımda bilmem ne. en kötü lig takımına karşı oynanan oyuna tutunulmuş, daha ne yapsınmış, kadro eksikmiş. tam kadro iken hali de görüyoruz. sorun kendi kurduğu kadroda değil. şahsen bıktım usandım bahanelerinden. takımında memleketin şartları da bu, istemiyorsan baskası gelir. gemi batıyor, keman çalıp mucize bekleyemiyorum kusura bakmayın.
 • 27789
  bir grup dışında herkesin eleştirmesini istediğim teknik adam. spor yorumcuları, sözlük yazarları, taraftarlar, kendi yardımcı hocaları, futbolcular vs. herkes eleştirsin. yeter ki eleştirebilecek fırsatları bulsunlar. bazen üslubun da ayarı kaçar. olsun o kadar.

  fatih terim'i üstü kapalı dahi eleştirmesini istemediğim tek grup, kulüp yönetim kurulu ve başkanı. herhangi bir başkan veya yönetici fatih terim'e ayar vermeye kalktığında ben ayar oluyorum. kendilerini üstün görüyorlar.

  hayatta yan yana olduğun insanlar tarafından eleştirilmek insanı güçlendirir. ama "üstten" gelen bir eleştiriye direnç göstermek gerekir.
 • 27792
  23 kasım 2020 galatasaray kayserispor maçında oynanan oyun için binlerce defa teşekkür ettiğim aslan hocam. 4,46 xg ile bitirilen bir maçta rakipte 0,30 xg ile bitiriyor. ve bu maç berabere bitiyorsa kimse kusura bakmasın en fazla şunu diyebiliriz hocayı eleştirmek için hocam bu adamlar bitirici olarak nasıl bu kadar zayıfladı. bitiricilik antremanı yapmıyorlar mı? gerisi skor taraftarlığıdır. kötü oynayalım kazanınca hocam oyun oyun diye eleştirilip lezzetli bir oyunun akabinde skor skor diye eleştiriliyor. eleştirmek güzel tabi ki tutarlı olursa.