• 48
  29 kasım 2020 tarihli keçiörengücü - adana demirspor maçında yaptığı hareketi hiç doğru bulmadığım oyuncu. kendisi galatasaray altyapısı çıkışlı olup, eski başkanlarımızdan adnan polat'ın "feldkamp'tan sadece çok beğendiğim anıl'ı bir denemesini istedim" diye bahsettiği bir isimdir. yeteneğini çok geliştiremedi ama kişilik anlamında da pek ışık vermiyordu. top toplayıcıya yaptığı hareket tuzu biberi olmuş.

  benzer şeyi altay forması giyerken çağdaş atan ve bizim ümit davala da yapmıştı. ikisi de cezalandırılmıştı, hatta çağdaş kırmızı kart bile görmüştü, ki o kart belki de altay'ın küme düşmesine neden oldu.
 • 49
  "bir insanın gerçek karakterini iyi davranmak zorunda olmadığı kişilere karşı davranışlarından anlarsın."

  top toplayıcı çocuğa yaptığı şeyi birçok futbolcu yapıyor olabilir, çoğunluğun yaptığı doğru olduğu anlamına gelmez. hatalıdır. her şeyden önce karşısındaki bir çocuk.

  (bkz: 29 kasım 2020 keçiörengücü adana demirspor maçı)
 • 50
  29 kasım 2020 keçiörengücü adana demirspor maçında yaptığı davranış nasıl bi karaktere sahip olduğunu az çok gösteriyor bize. bir anlık sinirle yaptım açıklamasını mazaret olarak kabul etmiyorum. maç içinde o top toplayıcı çocuk haricinde çok daha fazla sinirlendiği futbolcular hakemler ya da teknik adamlar vardır muhtemelen. ama arkadaşın gücü bu çocuğa yetiyor işte. ulu önderimiz mustafa kemal atatürk'ün sevdiği tarzda bi futbolcu olmadığı ve olamayacağı çok açık. federasyon ya da kendi klubü tarafından cezalandırılacağını düşünüyorum. her ne kadar şiddeti parayla cezalandırmaya karşı olsam da keşke bi yıllık alacağını bu arkadaştan alıp top toplayıcı çocuğa verecek bi ceza sistemi olsa. bilen arkadaşlar vardır. bir futbolcu için en büyük ceza para cezasıdır. 100 maç ceza alsın umurunda olamayan adama iki maçlık primini kes hayata küser. bu şekilde bi ceza uygun olacaktır.