• 1
  yine hakkında daha önce entry girilmemiş olmasına şaşırdığım türk ligini içinde bulunduğumuz sezon domine eden şutör guardlardan ukraynalı kadın basketbolcu. hayır bizimle oynadığı maçtada ortalığı tozu dumana kattı.

  tam wnba'lik bir 2 numaradır kendisi. 1.83 boyunda olmasına rağmen inanılmaz hızlı, teknik ve şutör. yeri gelir uzun mesafeli gönderir yeri gelir potaya saldırır. yani modern kadın basketbolundaki en önemli nosyona sahip; "öngörülememezlik".

  2017 avrupa kadın basketbol şampiyonasının parlayan yıldızlarındandı. şimdi bu kadını böylesi bir performanstan sonra çukurova basketbol 2017 yaz sonunda alabiliyor ama biz alamıyoruz öyle mi? niye bütçemiz yok...) can topsakal bırak bu işleri 1.5 milyon euroluk maaş bütçesinde oynatamadığın tuğba taşçı'ya, 2 ay sonra arkasından su dökerek gönderdiğin chatilla'ya bütçe var buna mı yok? haa pardon çukurova basket bizden daha büyük camia ise nazarında diyecek bir şey yok tabii ki...

  üstelik iagupova tam bir lider, ukrayna milli takımını 1992 doğumlu olmasına rağmen tıpkı bir ekol ülke gibi oynatıyor. ama tercih edilmemesinin sebebi takımımızdaki isimlerden oldukça çirkin geniş omuzlu bir delikanlı olması olabilir:)

  http://www.chatillavangrinsven.com/...en-LR-1-678x1024.jpg (melek chatilla)

  https://pbs.twimg.com/media/DHnbcs8XYAA8pOF.jpg (prenses tuğba-prens theodore ile)

  https://img-gs.mncdn.com/...588b5f8f24011f0.jpeg (burada da can topsakal melekleriye toplu fotoğraf çekilişinde...tabii ki photoshop değil böyle bir güzel ortam kaçar mı can barbarawines?)

  bir de alina iagupova'ya bak; https://www.talkbasket.net/...ds/2017/06/3fae6.jpg (evlerden ırak, ister üstüne para versin bedavaya oynasın kendisi can topsakal'ın bebekteki yazıhanesine bile giremez hani şu mısır istanbul konsolosluğunu geçince olan ha orası işte ergin hocayı kovduğu yer)

  izlemeyenler için fikir oluştursun diye alina iagupova;

  https://www.youtube.com/watch?v=ZIbJY3WGP_I

  https://www.youtube.com/watch?v=uPIQURvvsmE

  https://www.youtube.com/watch?v=ODcdk9Fz1eQ

  https://www.youtube.com/watch?v=D7pScgszyvM

  not: evet bu kız çukurova'da oynarken biz merve uygül ile pozisyon kurup sayı bulmaya çalışıyoruz. tebrikler can topsakal yine tarih yazdınız...